Aktualności

Nie siedź! Rusz się i Akademia Małego Podróżnika

2017-07-14 14:54:29

 

Marka odzieży turystycznej Regatta zaprasza wszystkich aktywnych uczestników do odwiedzin HimalayanCamp, zlokalizowanego na Wzgórzu Akademii Sztuk Pięknych. Wśród wielu innych atrakcji w himalajskim miasteczku, jak: kino adventure, prelekcje podróżników, szkolenia outdoorowe, ścianka wspinaczkowa i slackline czekają także: zajęcia dla najmłodszych i tor przeszkód.

 

Regatta wraca na Himalayan Camp po raz trzeci. Tradycyjnie zaprasza do udziału w 5-boju sprawnościowym pod hasłem: „Nie siedź! RUSZ SIĘ!”. Wystarczy zebrać czteroosobową drużynę i pokonać wspólnie kilka prostych przeszkód, by mieć szansę na wygranie nagród rzeczowych oraz voucherów do realizacji w sklepach stacjonarnych oraz sklepie internetowym na zakup produktów Regatta, Dare 2b i Craghoppers.

 

Regatta przekonuje, że każdy ruch to zdrowie i że nie trzeba być wyczynowym sportowcem, żeby prowadzić aktywny tryb życia. Wystarczy do tego kilka desek i skrzynki po piwie!

 

 

Najmłodsi są szczególnie bliscy marce Regatta, która posiada dla nich szeroką ofertę odzieży na każde aktywności. Dlatego w tym roku przygotowała wyjątkowe miejsce: strefę aktywności, w której poruszą nie tylko swoje ciała, ale i wyobraźnię. W Akademii Małego Podróżnika na młodych odkrywców czekają: bańki giganty, malowanie buziek, warsztaty etnograficzne, rysowanki i manufaktura recyklingu. W dniach 3-5 sierpnia 2017 r. od godziny 10.00 do 18.00 dorośli mogą przyprowadzić swoje pociechy do namiotu Akademii, a sami odpocząć na pufach w strefie rodzica po nocnych koncertach.

 

Nie siedź! Rusz się na Himalayan Camp razem z Regattą!

 

Szczegółowy program dostępny jest na stronie: http://himalayancamp.pl/program

 

POKAŻ PODOBNE
2017-05-21 17:09:42

Michał Urbaniak i Urbanator na Dużej Scenie

3 sierpnia na Dużej Scenie powitamy Michała Urbaniaka i jego międzynarodowy projekt - Urbanator.

2017-05-25 13:18:18

Woodstockowe Legendy na scenę!

Wielu z Was tworzy te klimaty od wielu, wielu lat. Takich właśnie woodstockowych bohaterów szukamy! Dajcie znać, podnieście rękę do góry, wyślijcie sygnał, abyśmy mogli taką szaloną ekipę woodstockowych Legend i wieloletnich woodstockowych Podróżników pokazać na scenie. Projekt Play może Wam to umożliwić.

2017-05-11 11:42:39

Runmageddon podczas 23. Przystanku Woodstock!

Najbardziej ekstremalny cykl biegów z przeszkodami czeka na Was w Kostrzynie nad Odrą 3-5 sierpnia!

ZOBACZ TEŻ