Aktualności

Molotov Jukebox na Małej Scenie

2017-04-03 14:30:27

 

Londyński sekstet Molotov Jukebox to światowej sławy twórcy współczesnej muzyki z gatunku world music. Muzycy przemierzyli glob i wystąpili na najważniejszych i najbardziej prestiżowych festiwalach takich jak Glastonbury, Eurosonic i Womad, udowadniając że ich muzyczny czar i sceniczna charyzma nie mają sobie równych. Wiosną 2016 roku wydali swój drugi album, „Tropical Gypsy”, który powtórzył sukces ich debiutanckiego nagrania „Carnival Flower” wydanego w 2014 roku. Molotov Jukebox grają muzykę tak wyjątkową, że ich fani ukuli termin ‘gyp-step’ by określić ich słoneczną, pełną werwy i ciepła twórczość.

 

Połączenie zmysłowego głosu gwiazdy srebrnego ekranu, Natalii Teny ze skocznymi dźwiękami akordeonu, bałkańskim śpiewem skrzypiec z potężną latynoską linią melodyczną trąbki i przy wsparciu mocnej sekcji rytmicznej daje niepowtarzalny rezultat. Tłumy natychmiast podrywają się do tańca. Wybuchowe i pełne werwy występy Molotov Jukebox na długo pozostają w pamięci, przeradzając się w taneczne fiesty. Molotov Jukebox udowadniają że taniec nie zna granic i jest uniwersalnym językiem porozumienia między ludźmi.

 

Po odsłuchaniu pierwszych dźwięków z płyty nadesłanej na tegoroczne Eliminacje do Przystanku Woodstock, jurorzy byli pewni że za sprawą barwnego zespołu z Wielkiej Brytanii woodstockowe pole zamieni się w roztańczony, rozbujany i kolorowy karnawał i bez wahania zaprosili ich na festiwal!

 

POKAŻ PODOBNE
2017-05-22 10:19:25

Drugi dzień sceny Viva Kultura

Znamy już wykonawców, którzy zagrają dla Was w drugi dzień sceny Viva Kultura! Sprawdźcie, kogo spotkacie w czwartek 3 sierpnia w Pokojowej Wiosce Kryszny.

2017-06-05 09:59:20

Dr Adam Bodnar i sędzia Jarosław Gwizdak na ASP

Obecność Rzecznika Praw Obywatelskich na Przystanku Woodstock to już tradycja! W tym roku po raz kolejny na wzgórzu ASP spotkacie przedstawicieli biura RPO, z którymi będziecie mogli porozmawiać o prawie. Zapraszamy Was także na spotkanie, które już dziś zapowiada się niezwykle interesująco. Dr Adam Bodnar - RPO i Jarosław Gwizdak - Sędzia Sądu Rejonowego Katowice będą dyskutować o prawie w naszym życiu, a rozmowę poprowadzi Piotr Kraśko.

2017-06-07 15:12:21

Oświadczenie Jerzego Owsiaka w sprawie bezpieczeństwa Przystanku Woodstock

Szanowny Panie Ministrze! Zacznę od podziękowań! Przez wiele lat na Przystanku Woodstock wypracowaliśmy fantastyczną formę współpracy ze wszystkimi zawodowymi służbami. To ona zbudowała niezwykłą atmosferę tego jednego z największych festiwali na świecie.

ZOBACZ TEŻ