Aktualności

Molotov Jukebox na Małej Scenie

2017-04-03 14:30:27

 

Londyński sekstet Molotov Jukebox to światowej sławy twórcy współczesnej muzyki z gatunku world music. Muzycy przemierzyli glob i wystąpili na najważniejszych i najbardziej prestiżowych festiwalach takich jak Glastonbury, Eurosonic i Womad, udowadniając że ich muzyczny czar i sceniczna charyzma nie mają sobie równych. Wiosną 2016 roku wydali swój drugi album, „Tropical Gypsy”, który powtórzył sukces ich debiutanckiego nagrania „Carnival Flower” wydanego w 2014 roku. Molotov Jukebox grają muzykę tak wyjątkową, że ich fani ukuli termin ‘gyp-step’ by określić ich słoneczną, pełną werwy i ciepła twórczość.

 

Połączenie zmysłowego głosu gwiazdy srebrnego ekranu, Natalii Teny ze skocznymi dźwiękami akordeonu, bałkańskim śpiewem skrzypiec z potężną latynoską linią melodyczną trąbki i przy wsparciu mocnej sekcji rytmicznej daje niepowtarzalny rezultat. Tłumy natychmiast podrywają się do tańca. Wybuchowe i pełne werwy występy Molotov Jukebox na długo pozostają w pamięci, przeradzając się w taneczne fiesty. Molotov Jukebox udowadniają że taniec nie zna granic i jest uniwersalnym językiem porozumienia między ludźmi.

 

Po odsłuchaniu pierwszych dźwięków z płyty nadesłanej na tegoroczne Eliminacje do Przystanku Woodstock, jurorzy byli pewni że za sprawą barwnego zespołu z Wielkiej Brytanii woodstockowe pole zamieni się w roztańczony, rozbujany i kolorowy karnawał i bez wahania zaprosili ich na festiwal!

 

POKAŻ PODOBNE
2017-05-15 10:31:00

Pierwszy dzień sceny Viva Kultura

Scena Viva Kultura zaczyna granie już w środę! Jak co roku muzyka, którą znajdziecie w namiocie Viva Kultura będzie bardzo różnorodna, ale na pewno przypadnie do gustu wszystkim miłośnikom surowych rockowych brzmień.

2017-04-21 16:19:02

Speaker First z Indonezji na Woodstock 2017

Speaker First jest pierwszym rockowym zespołem z Indonezji, który ma realną szansę na to by osiągnąć sukces na światową skalę i na stale wpisać się w historię muzyki rockowej. Woodstockowicze już wkrótce będą mieli okazję się o tym przekonać!

2017-05-15 14:10:44

Counterfeit gwiazdą Małej Sceny

4 sierpnia na Małej Scenie wystąpi dla Was Counterfeit z charyzmatycznym frontmanem Jamiem Cambellem – Bowerem.

ZOBACZ TEŻ