Aktualności

Molotov Jukebox na Małej Scenie

2017-04-03 14:30:27

 

Londyński sekstet Molotov Jukebox to światowej sławy twórcy współczesnej muzyki z gatunku world music. Muzycy przemierzyli glob i wystąpili na najważniejszych i najbardziej prestiżowych festiwalach takich jak Glastonbury, Eurosonic i Womad, udowadniając że ich muzyczny czar i sceniczna charyzma nie mają sobie równych. Wiosną 2016 roku wydali swój drugi album, „Tropical Gypsy”, który powtórzył sukces ich debiutanckiego nagrania „Carnival Flower” wydanego w 2014 roku. Molotov Jukebox grają muzykę tak wyjątkową, że ich fani ukuli termin ‘gyp-step’ by określić ich słoneczną, pełną werwy i ciepła twórczość.

 

Połączenie zmysłowego głosu gwiazdy srebrnego ekranu, Natalii Teny ze skocznymi dźwiękami akordeonu, bałkańskim śpiewem skrzypiec z potężną latynoską linią melodyczną trąbki i przy wsparciu mocnej sekcji rytmicznej daje niepowtarzalny rezultat. Tłumy natychmiast podrywają się do tańca. Wybuchowe i pełne werwy występy Molotov Jukebox na długo pozostają w pamięci, przeradzając się w taneczne fiesty. Molotov Jukebox udowadniają że taniec nie zna granic i jest uniwersalnym językiem porozumienia między ludźmi.

 

Po odsłuchaniu pierwszych dźwięków z płyty nadesłanej na tegoroczne Eliminacje do Przystanku Woodstock, jurorzy byli pewni że za sprawą barwnego zespołu z Wielkiej Brytanii woodstockowe pole zamieni się w roztańczony, rozbujany i kolorowy karnawał i bez wahania zaprosili ich na festiwal!

 

POKAŻ PODOBNE
2017-02-20 14:29:57

Trzy dni walki o Woodstock!

Znamy już terminy i miejsce koncertów Eliminacji do 23. Przystanku Woodstock! W tym roku spotkamy się w czerwcu w warszawskim klubie "Progresja"!

2017-03-06 16:33:27

Złoty Bączek 2017 - notowanie 19

Przed nami ostatnie notowanie Złotego Bączka, w którym znajdziecie wszystkie zespoły, które walczyły o Wasze głosy. Od tej pory głosować można tylko na 6 pierwszych zespołów w każdej kategorii. W II etapie każdy może ponownie oddać głos – tylko raz (na jeden wybrany zespół) w każdej kategorii.

2017-02-27 10:16:10

Wilki na Woodstocku

W tym roku mija 25 lat od wydania pierwszej płyty zespołu. Koncert którego fundamentami będą utwory właśnie z tego debiutanckiego albumu. Będzie to niepowtarzalne 70 minut, powrotu do wilczych korzeni.

ZOBACZ TEŻ