Aktualności

Do poniedziałku możecie wysyłać płyty na Eliminacje!

2017-02-10 11:20:32

Już tylko do poniedziałku możecie wysłać do nas płytę i zgłosić się na Eliminacje do 23. Przystanku Woodstock! Czas przyjmowania zgłoszeń upływa 13 lutego 2017 (liczy się data stempla pocztowego).

Każdy z Was ma szansę wystąpić na scenach 23. Przystanku Woodstock w Kostrzynie n/Odrą obok największych gwiazd festiwalu! Czekamy na Wasze płyty (z minimum 3 utworami), które należy wysłać na adres Fundacji WOŚP (ul. Dominikańska 19 C, 02-738 Warszawa). Spośród wszystkich zgłoszonych i przesłuchanych płyt Jury wybierze zespoły, które zagrają na żywo przed jurorami oraz publicznością. Z nich zostaną wyróżnieni laureaci, których zaprosimy na woodstockowe sceny.  

Organizatorzy przewidują zaproszenia dla zespołów na Dużą Scenę, Małą Scenę oraz na Scenę Viva Kultura w Pokojowej Wiosce Kryszny.

Organizatorem Eliminacji jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Regulamin oraz więcej informacji na ich temat można znaleźć na stronie internetowej: eliminacje.woodstockfestival.pl.  

(amm)

Fot. Fundacja WOŚP

POKAŻ PODOBNE
2017-06-09 16:30:06

Ruszył drugi dzień koncertów!

Ruszył drugi dzień koncertów Eliminacji do 23. Przystanku Woodstock! Kto dołączy do line-up'u tegorocznej edycji festiwalu? Tego dowiemy się w sobotę, tymczasem przed nami jeszcze dwa dni muzycznych zmagań!

2017-06-08 16:36:46

Ruszyła koncertowa maszyna!

Dosłownie przed minutą rozpoczęliśmy pierwszy dzień naszych eliminacyjnych zmagań. Jeżeli jesteście ciekawi, który z zespołów ma to coś by podbić jedną ze scen Przystanku Woodstock zapraszamy do klubu Progresja w Warszawie albo do śledzenia transmisji w internecie!

2017-06-12 16:24:25

Poznajcie zespoły z Eliminacji, które wystąpia na Woodstocku!

Poznajcie zespoły, które wygrały Eliminacje i wystąpią na 23. Przystanku Woodstock! Przed Wami: Nocny Kochanek, Eleanor Gray, Yankee, Chorzy, Kolory, Hengelo, The Sixpounder oraz Strojnowy! Zespoły: Setheist, De Indigo, Hot Water, Ted Nemeth, Portfinger i Seven on Seven otrzymały "Dziką Kartę Lecha"!

ZOBACZ TEŻ