Aktualności

Biuro rzeczy znalezionych

2017-08-06 11:30:00

23. Przystanek Woodstock niestety się zakończył, a Wy powoli rozjeżdżacie się do domów. Gdy będziecie pakować swoje plecaki, pamiętajcie, aby zobaczyć, czy wszystko macie. Jeśli coś zgubiliście, upewnijcie się, że na pewno ich nie macie. Jeśli okaże się, że tak - zgłoście się do Biura Rzeczy Znalezionych. Jest ono czynne do dzisiaj (niedziela) do godziny 12:00. Znajduje się on po prawej stronie sceny. Wszystkie rzeczy, które się tam znajdują, zostały zarejestrowane na otagio.com - zajrzyjcie i zobaczcie, czy nic tam Waszego nie ma. 

 

Jeśli nie zdążycie odebrać swoich rzeczy dzisiaj, jest jeszcze możliwość odebrania swoich rzeczy. Wszystkie one wracają z nami do Fundacji do Warszawy. Jeśli jednak okazało się, że coś Waszego znajduje się w Biurze Rzeczy Znalezionych lub zauważyliście, że coś Wam zaginęło, a jest już po 12:00, napiszcie do nas na maila [email protected], opisując bardzo szczegółowo zagubioną rzecz.

 

Mamy nadzieję, że wszystkie zguby zostaną znalezione. Tymczasem wracajcie bezpiecznie i nie zapomnijcie, aby sprawdzić promile w miasteczku Leszka

(Ola)

 

fot. Dominik Malik

 

fot. Dominik Malik

 

fot. Michał Sandecki

POKAŻ PODOBNE
2017-05-25 13:18:18

Woodstockowe Legendy na scenę!

Wielu z Was tworzy te klimaty od wielu, wielu lat. Takich właśnie woodstockowych bohaterów szukamy! Dajcie znać, podnieście rękę do góry, wyślijcie sygnał, abyśmy mogli taką szaloną ekipę woodstockowych Legend i wieloletnich woodstockowych Podróżników pokazać na scenie. Projekt Play może Wam to umożliwić.

2017-05-22 10:19:25

Drugi dzień sceny Viva Kultura

Znamy już wykonawców, którzy zagrają dla Was w drugi dzień sceny Viva Kultura! Sprawdźcie, kogo spotkacie w czwartek 3 sierpnia w Pokojowej Wiosce Kryszny.

2017-06-08 20:13:18

Złoty Bączek 2017 - notowanie 33

Już tylko do jutra, czyli 9 czerwca możecie głosować w Plebiscycie Złotego Bączka. Ogłoszenie wyników w czasie koncertu finałowego Eliminacji do Przystanku Woodstock. A my mamy dla Was ostatnie w tym sezonie notowanie

ZOBACZ TEŻ